elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Piątek 29.03.2024

Załącznik nr 1 do Regulaminu zamówień publicznych

Goleniów, 11 czerwca 2019 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE

na wykonanie i montaż hydrantów do celów przeciwpożarowych

Zamawiający:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich

ul. Jana Kilińskiego 11

72-100 Goleniów

Przedmiot zapytania ofertowego:

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i montaż hydrantów do celów przeciwpożarowych
w miejsce zdemontowanych zużytych hydrantów posiadających piony wodne wraz
z wykonaniem projektu wykonawczego w  Szkole Podstawowej nr 1 im. Noblistów Polskich
w Goleniowie.

Wymagania związane z wykonaniem:

1.Wpisanie aktualnej ceny na wykonanie powyższej usługi.

2. Zamawiający zleca wykonawcy wykonanie projektu wykonawczego na hydranty do celów przeciwpożarowych.

2. Prace montażowe zostaną wykonane przy użyciu własnego sprzętu i narzędzi. Sprzęt
i narzędzia będą odpowiadać co do jakości wymogom określonym w przepisach prawa, w tym przepisach o bezpieczeństwie i higienie pracy.

3. Wszystkie zaproponowane przez wykonawcę równoważne urządzenia, materiały i inne elementy muszą posiadać stosowne dopuszczenia i atesty.

4. Wykonawca jest zobowiązany do zabezpieczenia i utrzymania w należytym porządku terenu wykonywanych prac budowlanych w okresie realizacji zamówienia, aż do zakończenia
i odbioru ostatecznego robót.

5. Wykonawca musi dysponować minimum jedną osobą posiadającą uprawnienia (certyfikat) producenta do pomiarów i montażu hydrantów ppoż.

6. Wykonawca udzieli gwarancji na okres zgodny z obowiązującymi normami. W przypadku reklamacji oferent zobowiązany będzie do naprawy wadliwej usługi w terminie 14 dni od zgłoszenia, lub niezwłocznie.

7. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia wykonawcy, który złoży najkorzystniejszą ekonomicznie ofertę odnoszącą się do przedmiotu zamówienia.

8. Cena określona w ofercie powinna obejmować wszystkie koszty związane z realizacją przedmiotu zamówienia. Zawierać cenę netto plus podatek VAT oraz wartość brutto wykonanej usługi całościowo.

9. Rozliczenie transakcji nastąpi przelewem na konto wskazane na fakturze w ciągu 14 dni
od dnia otrzymania prawidłowo wystawionej faktury przez Wykonawcę.

10. termin wykonania zamówienia : lipiec 2019

Ofertę cenową należy złożyć do dnia 21 czerwca 2019 r. w następujący sposób:

1)     Na piśmie (osobiście lub za pomocą instytucji doręczycielskiej, w tym poczty
w następujące miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 w Goleniowie ul. Jana Kilińskiego 11 72-100 Goleniów)

2)     Za pośrednictwem poczty elektronicznej email: kadrowa@sp1.goleniow.pl

3)     Faksu na numer: 91 418 21 26

Zastrzeżenie

Złożenie zapytania ofertowego nie jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia przez Szkołę  Podstawową nr 1 im. Noblistów Polskich w Goleniowie i nie łączy się z koniecznością zawarcia przez niego umowy. Odpowiedź wykonawcy na niniejsze zapytanie będzie rozumiana jako złożenie oferty.

Informacje o artykule

Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich