elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
A+
A-
Wtorek 19.11.2019
Jesteś tutaj:

Obwód Szkoły

Uchwała Nr VI/58/19 Rady Miejskiej w Goleniowie z dnia 27 lutego 2019 r.

w sprawie ustalenia planu sieci oraz granic obwodów publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez gminę.

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2018 r. poz. 994, 1000, 1349 i 1432) oraz art. 39 ust. 5 i 5a ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996, 1000, 1290, 1669 i 2245) Rada Miejska w Goleniowie uchwala, co następuje:

§ 1. Ustala się plan sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Goleniów, oraz granice obwodów tych szkół, obowiązujące uczniów urodzonych w 2012 r. i młodszych, od 1 września 2019 r.:

ulice w Goleniowie: 11 Listopada, Adama Mickiewicza, Anny Jagiellonki, Armii Krajowej, Barnima I nr 4 i 6, Błękitna, Bogusława X, Brązowa, Brzozowa, Czesława Miłosza, Dębia Góra, Fioletowa, Gen. Franciszka Kleeberga, Graniczna, Grunwaldzka, Jana III Sobieskiego, Jana Kilińskiego, Jana Pawła II, Janusza Korczaka, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Kolorowa, Kombatantów, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Króla Władysława Jagiełły, ks. Augustyna Kordeckiego, Ks. Franciszka Włodarczyka, ks. Maksymiliana Kolbego, ks. Piotra Wawrzyniaka, Księdza Włodzimierza Kowalskiego, Kurcząt, Kwiatowa, Lawendowa, Młynarska, Niepodległości, Odrodzenia, Ogrodowa, Owocowa, Piastów, Polna, Polska, Pomorska, Ptasia, Sadowa, Seledynowa, Słoneczna, Słowiańska od nr 8 do nr 10, Stanisława Mikołajczyka, Szarotki, Tadeusza Kościuszki od nr 4 do nr 7, Tęczowa, Wiosenna, Walecznych, Wąska, Wojska Polskiego, Wolińska, Zachodnia, Zaułek, Zygmunta Krasińskiego, Żółta, Aleja Legend, Leśny Świt, Klonowa, Jesionowa, Kasztanowa, Turkusowa oraz miejscowości: Domastryjewo, Żdżary

 

Granice obwodu szkoły na rok szkolny: 2017/2018 oraz 2018/2019

Obwód szkoły jest ustalony na podstawie Uchwały Nr XXIX/347/17  Rady Miejskiej w Goleniowie z dnia 29  marca 2017 r. w sprawie dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego.

Obwód Szkoły Podstawowej nr 1 (dla dzieci od rocznika 2010)

W skład obwodu wchodzą następujące miejscowości:

Domastryjewo, Żdżary

oraz ulice w Goleniowie:

11 Listopada, Adama Mickiewicza, Anny Jagiellonki, Armii Krajowej, Barnima I nr 4 i 6, Błękitna, Bogusława X, Brązowa, Brzozowa, Czesława Miłosza, Dębia Góra, Fioletowa, Gen. Franciszka Kleeberga, Graniczna, Grunwaldzka, Jana III Sobieskiego, Jana Kilińskiego, Jana Pawła II, Janusza Korczaka, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Kolorowa, Kombatantów, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Króla Władysława Jagiełły, ks. Augustyna Kordeckiego, ks. Franciszka Włodarczyka, ks. Maksymiliana Kolbego, ks. Piotra Wawrzyniaka, Księdza Włodzimierza Kowalskiego, Kurcząt, Kwiatowa, Lawendowa, Młynarska, Niepodległości, Odrodzenia, Ogrodowa, Owocowa, Piastów, Polna, Polska, Pomorska, Ptasia, Sadowa, Seledynowa, Słoneczna, Słowiańska od nr 8 do nr 10, Stanisława Mikołajczyka, Szarotki, Tadeusza Kościuszki od nr 4 do nr 7, Tęczowa, Wiosenna, Walecznych, Wąska, Wojska Polskiego, Wolińska, Zachodnia, Zaułek, Zygmunta Krasińskiego, Żółta, Aleja Legend.

 

Obwód oddziałów gimnazjalnych w Szkole Podstawowej nr 1

W skład obwodu wchodzą następujące miejscowości:

Białuń, Domastryjewo, Glewice, Gniazdowo, Ininka, Inoujście, Łozienica, Komarowo, Marszewo, Miękowo, Niewiadowo, Wierzchosław, Żółwia, Żółwia Błoć, Żdżary

oraz ulice w Goleniowie:

Adama Mickiewicza, Aleksandra Puszkina, Anny Jagiellonki, Armii Krajowej, Barnima I, Błękitna, Bogusława X, Bohaterów Warszawy, Botaniczna, Brązowa, Brzozowa, Chłopska, Czesława Miłosza, Ekologiczna, Emilii Plater, Gen. Franciszka Kleeberga, Graniczna, Grenadierów, Grunwaldzka, Jana Kilińskiego, Jana Pawła II, Jana III Sobieskiego, Janusza Korczaka, Józefa Sorysa, Juliana Tuwima, Juliana Ursyna Niemcewicza, Juliusza Słowackiego, Kazimierza Pułaskiego, Kolorowa, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Kombatantów, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Konstytucji 3 Maja, Kurcząt, Króla Władysława Jagiełły, ks. Augustyna Kordeckiego, Ks. Franciszka Włodarczyka, ks. Maksymiliana Kolbego, ks. Piotra Wawrzyniaka, Księdza Włodzimierza Kowalskiego, Kwiatowa, 11 Listopada, Lawendowa, Ludowa, Łąkowa, Maszewska, Metalowa, Młynarska, Na polanie, Niepodległości, Nowogardzka, Odrodzenia, Ofiar Katynia, Ogrodowa, Owocowa, Partyzantów, Piastów, Plac Lotników, Pocztowa, Polna, Polska, Pomorska, Powrotna, Przyrodnicza, Ptasia, Robotnicza, Roślinna, Rybacka, Sadowa, Seledynowa, Sielska, Słoneczna, Słoneczne Wzgórze, Słowiańska, Stanisława Mikołajczyka, Szarotki, Szarych Szeregów, Szkolna, Tadeusza Kościuszki, Tartaczna, Tęczowa, Urocza, Walecznych, Wąska, Wiejska, Wincentego Witosa, Wiosenna, Władysława Łokietka, Wojska Polskiego, Wolińska, Zachodnia, Zakładowa, Zaułek, Zielna, Zielona Droga, Zielone Wzgórze, Zygmunta Krasińskiego, Żniwna, Żółta.

Informacje o artykule

Data utworzenia: 29.01.2019
Lista załączników: Brak załączników
Liczba wyświetleń: 193
Dodał: Administrator
Edytował: Administrator
Rejestr zmian: Otwórz

Rejestr zmian

Data
Godzina
Rodzaj
Autor
Nazwa
23.04.2019
14:29:00
edycja
Administrator
Obwód Szkoły
23.04.2019
14:28:00
edycja
Administrator
Obwód Szkoły
23.04.2019
14:26:08
edycja
Administrator
Obwód Szkoły
29.01.2019
07:38:59
edycja
Administrator
Obwód Szkoły
29.01.2019
07:37:32
edycja
Administrator
Obwód Szkoły
29.01.2019
07:35:48
edycja
Administrator
Obwód Szkoły
29.01.2019
07:35:34
dodanie
Administrator
Obwód Szkoły